Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    Néhány kép linkelve és le is méretezve, hogy aki kíváncsi rá, olcsón megtekinthesse!

    Már második napja fogad ébredés után ez a "pazar" látvány.
    Már csak 19 óráig kell elviselnem, utána sötét lesz, függönyözök, 22.00-kor pedig elhúzok.

    Ha balra fordítom a fejem, már van mit nézni, a Magas-Tátra tényleg pazar hegyeit látom. Persze jobb lenne kicsit megközelíteni.

    Egy tegnapi képen kicsit több látszik belőle. A háttérben Zakopane nem látható, de ott van. Már lengyel föld, ott jártam már 42 éve. Nem én vezettem.

    Ebből viszek 180 darabot szupertitkos útvonalon. Péntek este rakták fel.

    Ezek már keddi fényképek, amikor is nem volta lusta Soma javaslatára elsétálni Lutonban a Vauxhall gyárig. Igazából azt sem tudtam, hol a gyár, nekem a google maps egy kereskedést mutatott, ami a parkolóhelyemtől jó messze, 5 kilométerre volt. Gondoltam ez egy jó kis séta lesz. Aztán meglepetésemre a kereskedéssel szemben ott volt a gyár is.
    A gyár: 1 2
    A kereskedés: 1 2
    Autók amik tetszenek: Vauxhall Crossland X, Vauxhall Mokka X

    Azt nem tudom, hogy ezeket a szép autókat a németek (Opel), vagy az angolok fejlesztik, vagy közös gyümölcs?

    Amúgy meg nem tudom ezeknek a jobb kormányos autóknak a látványát megszokni. Már négyszer jártam Angliában (meg persze itthon is láttam már bőven ilyeneket), de amikor rájuk nézek, mindig úgy érzem, hogy egy áttükrözött fényképet látok. Akármennyire jól felszerelt és fiatal az angol gépjárműpark, nekem csak ingyen kellene egy jobbkormányos autó.

Új hozzászólás Aktív témák