Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    hi. nemrég lett bekötve a kábelnetem (t-home 8/1mega) mert itt a 3. kerületben budapesten ez van csak, vagy adsl (eddig az volt). Nézegettem a modem statjait. olyan 36 db körüli snr van föl, és le iránban is. Viszont valamelyiken, asszem a jelszint (dbmv-s érték), negatívba van (-4,6). Az hogy lehetséges? (mondjuk dsl-nél is láttam negatív adóteljesítményt). Meg megpróbáltam visszafejtegetni a sávszélprofilomat, ami adsl-nél egyszerű volt, itt nem igazán. uploadra és downloadra is 0-t ír a statoknál.
    Valami olyasmit olvastam, hogy eurodocsis 2.0-nál 55xx ksym/sec qam256 kódolással lefelé 40mbitet jelent, 2xxx ksym/sec qam16-al felfelé meg 10mbitet.

    Most akkor hogy van ez? 40/10-es profilon vagyok, és úgy szoftveresen vagyok 8/1-re korlátozva? Vagy ezen a 40/10-es sávszélen egy egész fejállomás osztozik (az meg nagyon soványnak tűnik)?

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák