Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz dellfanboy #35004 üzenetére

    Nem tudom, a részleteket nem ismerem, hogy miért mentek el és mit próbáltak a helyiek intézni, de valószínűleg van abban valami, amit mondasz.
    A betanítással fején találtad a szöget. Teljesen tanácstalanok, hogy a tapasztaltak hogyan tanítsanak be ennyi embert a napi munka mellett. Valószínűleg nagyon lassan.

    Kobe: Az azért kemény. És gondolom, miután kifejtetted, hogy mennyire nem voltak korrektek, annyit nem mondtak, hogy bocsi.

    [ Szerkesztve ]

  • Qtya123

    őstag

    válasz dellfanboy #35004 üzenetére

    Kis fejlemény azóta:
    Már nem a fele, hanem 1 kivételével mindenki kilépett.... :DDD
    A hónapban ketten mondtak fel. Az egyik talált magasabb pénzért, lényegesen több HO-val a konkurenciánál állást.
    A másik meg szimplán szénné hajtotta magát és kiégett. Ő egy 49 éves nő, olyannyira indulatból lépett ki, hogy állást sem keresett (nagyjából ismerem a férje munkáját, anyagi gondjuk nem lesz egyáltalán). Egyébként a legtapasztaltabb és legnagyobb munkabírású ember a csapatban.
    Úgyhogy maradtunk kezdők és egy tapasztalt. :B Érdekes lesz. Elvileg sikerült keríteni két embert, akik már 20+ éves tapasztalattal bírnak. Szóval pótlás lesz, csak hát ki tudja mi lesz összességében.
    Annyi, hogy a cég rájött, hogy ez gáz és fizuemelés ugyan nem lesz a cégnek, de ez alól kivétel a mi részlegünk, itt lesz a köv hónapban. Továbbá most nagyon óvatosan terhelnek minket is. Kíváncsi vagyok az emelés mértékére.

    Az indulatból kilépett csaj viszont olyan, mint a szinusz görbe. Egyik nap bánkódik, hogy vége, másnap örül neki (pár napig van még). Tipikus X-es generáció egyébként, aki nem variált a munkahelyen, cikinek érzi a váltást, a felmondást stb...
    Látja is ezt rajta a vezetőség és minden nap "presszionálja", hogy jaaaaj pihend ki magad és majd visszavárunk, gyere majd, jössz te még a mi utcánkba hihihi, stb...
    Csak azt nem tudom ezt hogyan akarják elérni. A maximum létszám az beton, ha a két újnak is letelik a próbaideje és maxon vagyunk, akkor nem tudom mit akarnak. Mondjuk 4 hónap után rájön a csaj, hogy hú ő most mégiscsak vissza akar jönni (simán kinézem belőle, az a típus, aki 2 percig nem bír megülni a fenekén, élete a munka), akkor majd kipattintanak valakit? Az is szép lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák