Új hozzászólás Aktív témák

  • balogh888

    csendes tag

    Ez a rendszer,hogy az eladó megteheti, hogy nem fogadja el, ha értékelni akarom..Nem jó. Persze,hogy valakinek csak pozitív értékelései vannak, ha nem engedi ki a semleges estleg negatív értékelést.
    Én úgy jártam, hogy a hirdetésben szerepelt 1 laptop, majd amikor kihozta a futár a sírás kapott el, egy törött hibás sz*r volt. Köze sem volt a meghirdetett termékhez.
    Lehet, hogy számított, hogy jeleztem be vagyunk kamerázva, így nem nálam sérült meg a gép, mert már kezdték, hogy megnézik a kiadásnál lefotózottat, hogy valóban igazat mondtok-e.....
    Közben kiderült, hogy nem is ők küldték ki a gépet (mert náluk nem volt raktáron), hanem valami alvállalkozójuk-szóval egy hirdetés fut, de random küldenek ki gépeket...
    Én szerencsére visszakaptam az árát, de azért nyilván volt idegeskedés....
    Mikor jeleztem jelentésben, hogy mi történt, azt a választ kaptam, hogy ha az eladó rendezte, nem tudnak mit csinálni.
    Mindenki figyeljen oda!
    Lehetne, hogy írhatok értékelést, és ha az eladó jelenti, hogy nem igaz,akkor max elküldöm a fotókat meg mindent, hogy de..... Totál megtévesztő, hogy csak azt az értékelést engedem ki, ami pozitív....... :W

Új hozzászólás Aktív témák