Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz icecave #52580 üzenetére

    ismerős érzés, nem mindig szeretem, ha kirángatnak a megszokott kerékvágából - persze vannak szélsőséges kivételek... :))
    nekem továbbra is a 4.3" lenne az ideális, de olyan alá meg nincs megfelelő hardver android alatt.

    nord_; egyrészt az az androidos csúcskészülék is 7 - 8 hónapos már - az enyém is napokon belül betölti a 6 hónapot -, és így már jó, ha 1.5 év van közöttük, de nem is ez a lényeg, hanem amit sok iphone tulaj mond, hogy az iphone/ios gördülékenységet még a régebbi iphone típusok alatt sem éri el egyik új csúcskategóriás androidos típus sem - na utóbbira mondom azt, hogy rendben volt anno az iphone 4s, amikor én is használtam, de ha most hasonlítom össze ár/érték arányban, akkor már gondok vannak a 4s terén...

    vadászcsiga; nekem az iphone 4s után volt furcsa valameddig az xperia z, amin nincs home gomb, de aztán megszoktam, viszont most megint van, ez nem olyan változás, amit ne ugranék meg néhány nap alatt.
    a kijelző érdekes dolog, abban sem húzok szélsőségesen egyikhez sem, és bár mindegyiknek van előnye és hátránya is, azért elfogulatlanul szt szoktam mondani, hogy szerintem szebb valamivel a one és a g2 kijelzője.
    a frissítés olyan szempontból elvárás, hogy amíg nem használod a friss firmware verziókkal érkező új funkciókat, addig talán nem is izgat a dolog, de ha hasznos új funkciók is érkeznek, akkor már bosszantó lehet, hogy nem kapja meg minden csúcskészülék.
    arról már nem is beszélve, ha látványosan javaul az akkumulátoros üzemidő, a ram kezelése, a gördülékenység...stb, ahogy történt az s4 esetén a 4.3 alatt.
    a 4.4 ettől is többet/jobbat tartogat - állítólag -, de az már a következő hónapok zenéje lesz...

    Tibee86; azért tényleg elgondolkodtató, ha azonos áron van egy iphone 4s és egy galaxy s4 - utóbbi helyére más androidos csúcskészüléket is írhatnék -, és előbbi 2 éves típus, 1 év jótállással, utóbbi pedig jóval újabb, 24 - 26 hónap prémium garival, hogy csak a fontosabbakat említsem...

Új hozzászólás Aktív témák