Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz r3dsnake #90124 üzenetére

    Mondjuk ebben igazad van, írtam is a bolti kolbász és egyébről... Nekem szerencsém van, szüleim mindent megcsinálnak, családi hagyományok alapján minden természetes, füstölés, stb. Viszont amikor a boltban kiveszek egy sonkát vagy kolbászt a hűtőből, és azt látom, hogy nitrit sókkal van tele, van benne tartósítószer (WTF?? Kolbászba mit keres az ilyen?), és a füstölés meg van oldva "füst aromával", akkor végem van. Persze értem én, hogy nagyok az igények, nincs idő füstölni, rendesen tartóssá tenni ezáltal, ilyen világot élünk.

    Mondjuk ott a másik véglet, hogy vegáknak mindenféle húspótló cuccokat szójával oldják meg, aki meg arra azt mondja,hogy egészséges, inkább nem is vitatkozom. Nem kell mélyre ásni ahhoz, hogy érdekes dolgokat találjon az ember róla. Bár, az is igaz, hogy szintén a mai világ vívmányaként nem lehet olyan dolgot találni, amiről ne kiáltották volna ki, hogy egészséges, vagy épp káros. Akkor marad az, hogy mindenki szabadon kiválogatja, mit hisz el és mit nem.

Új hozzászólás Aktív témák