Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz icecave #7814 üzenetére

    nem a video alapján mondtam azt, amit! tudom, hogy miként vágtak alá az sgs esetében, később sumákban be is ismerték... :U
    mondjuk engem akkor sem érdekelt különüsebben a dolog, amikor sgs telefonom volt, mostanság meg pláne nem! a lényeg, hogy akkor is tudta, hogy az sgs alapban nem ilyen! a lényeg, hogy nem egy erősen iphone érdekelt sgs tesztjére vagyok kíváncsi, sok más teszt is található a neten, ahol teljesen okés az sgs, akkor már inkább azokat nézegetném!

    manchester85; bármi elhangozhat, erősen kétséges a dolog, sőt! te is olvasd vissza az én hozzászólásomat, hogy az sgs nem volt gyári alapon!
    az i4 is belassítható akár jb nélkül is, nem nagy művészet!
    a lényeg, hogy az sgs normális esetben nem olyan, mint a linkelt teszben!
    egy szóval em mondom, hogy nem gyorsabb az i4, de attól még nagyon is áll az előző mondatom!
    10 hónapig használtam sgs, majd 7 hónapig sgs2 telefont, nem csak tesztek alapján nyilatkozok, nem az alapján akarok bizonygatni bármit is, pláne nem a problémás, erősen szélsőséges teszt alapján!
    az olvasottak és írottak alapján akkor kár is tovább vitázni, meg érvelgetniegy, számomra egy kamu teszt kontra gyakorlati valós tapasztalat képe... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák