Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Ragnar95 #5353 üzenetére

    Az, hogy ez azért lehet így, mert a hardveres változások miatt ennek van igazán értelme,föl sem merül Benned? :)
    Az androidos telefonokat természetesen csak elvakult emberek cserélgetik félévente, ellenben komplexen nézve nekem az alap és filléres androidos telefonom is tudja két év múlva is azokat a dolgokat, amiket a megvételekor.... Ha ellenben egy év múlva újat veszek és a régit eldobom, az új már rengeteg mindennel többet tud és még mindig fele pénznél járok, mint egy iPhonenál....
    Egy iPhone árát elköltve nekem mindig az járna a fejemben, hogy ezt a rengeteg pénzt kiadtam és ezt sem tudja, azt sem tudja.....
    Telefonálni mind feleslegesen nagy tudású például, de megnézve egy kétéves iPhone kijelzőjét, nyilván engem, borzasztóan zavarna, a mérete és a felbontása..../természetesen az árát is figyelembe véve.../ ezenkívül nem tudnék flash-t nézni rajta, és engem, nem vigasztalna, mint a rókát, hogy úgyis savanyú a szőlő....
    Az sem vigasztalna, hogy ez a flash majd jól kihal, mert addig nem tudnám nézni....

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák