Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz ripla #51269 üzenetére

    Nem értem mi a hiszti. iTunes-t az 5-ös verzió óta használom, ami azt jelenti hogy a hetedik főverzió amit jelenleg nyúzok. Alapvető fontosságú, hogy kitöltött ID3 tagek legyenek. Nálam szép rend van, 1-2 kivétellel mindennek van lemezborítója is. Gyönyörűen el lehet benne igazodni.

    Nézzed másik szemszögből. Amerikai/Nyugat-európai modell. A feltevés szerint nem lopnak az emberek, ami azt jelenti hogy a friss zene az iTunes Storeból van, ami CD-n van azt begrabbelte, annak adatai lejöttek a netről. Tehát rend van nála is.

    Az, hogy te leszeded nCoreról meg innen onnan a szemetet amit a releaserek teleírtak a szarjukkal, majd ezt hozzáadod az iTuneshez, és kupleráj keletkezik arról nem az Apple tehet. Az iTunes nagyon ki van találva és nagyon jól működik például nálam és még biztos vagyok benne hogy nagyon sok embernél.

    245giga zene? Fogadok hogy tele van olyan zenék tömkelegével amit egyszer sem hallgattál meg. Nekem ilyen igen kevés van a 60-ból. Ennek nagy része Apple Loseless amúgy...

    [ Szerkesztve ]

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák