Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Ragnar95 #24310 üzenetére

    Én a Westendben mindig ingyen parkolok. Az a titka, hogy jó szorosan kell tapadni az előtted levőhöz távozáskor. :DDD :DDD Amúgy csak nagy ritkán, évi max. 2-3-szor csinálok ilyet, mikor meglátogatom nagyanyámat autóval, (Szent István park) és nem hétvégére esik, akkor szoktam ott letenni a kocsit. Nem fogok napi 8 óra parkolást (kb. 3000 Ft-ot) fizetni. :U

    Mostanában én is baromi sokszor rendelek pizzát, igaz, mindig ugyanonnan, bella italia a neve. Azt hiszem, BP-en nincs, de nagyon finom, a 26 centis megvan egy ezresből, és azzal jól is lakom. Pesti tapasztalataim nem nagyon vannak, mert nagyi istenien főz, így ha nála vagyok, akkor fölösleges kaját rendelni. :DDD De amúgy Pesten sokkal jobbak, szélesebbek a kajarendelési lehetőségek, mint nálunk Miskolcon. Persze ez eléggé magától értetődő, de mindig ámulok-bámulok, ha fenn vagyok, hogy mennyi helyen lehet zabálni. :D

    Tibee86!

    Azt csak viccből írtam, mert ugye nem érkezett meg a matrica, amit rendeltem, de a Lucky Labs feladott ingyen és bérmentve egy másikat. És erre írtam, hogy van egy eladó pakk, mintha csak bekamuztam volna. :DDD De amúgy nincs, sajnos örülhetek, ha legalább a következő megérkezik, mert ez az átkozott magyar posta bármit lenyúl, amihez kedve van. :((( Ja, és iPhone 5-höz lesz a matrica, apám telójára.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák