Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz szekra #181554 üzenetére

    Én mindig lendületesebben vezettem, a forgalom ritmusával sincs gondom. Ezek a parasztok pont ezt nem tartják be. Ha egy kétsávos út kétfelé megy, akkor tuti, hogy az utolsó centin fognak a dugóban bepofátlankodni. Húzza rád a kormányt és a barom abba nem gondol bele, hogy mindenképp ő húzza a rövidebbet ha nekem jön. Ha nem engedem be még anyázik, mert neki joga van pofátlannak lenni. Szerencsére már kezd fejlődni a dolog, volt, hogy velem együtt 7 autó nem engedett be egy ilyen marhát.
    Az ilyen észlény hiába van előttem 3 másik autó, akkor is két centire fog a seggemben menni, mert ő siet. Komolyan elgondolkodtam már egy kamera vásárlásán, mert elképesztő az balkáni szar mentalitás, ami a főváros közlekedésében van.

    Egyébként világéletemben elég autóbuzi voltam, ezzel kelek, ezzel fekszek, nem egyszer voltam versenyen, imádok vezetni, városban sincs általában gondom, de az ilyen nyomorultak mindig fel tudnak húzni. Nincs itthon kultúra, ilyen egyszerű sajnos.

    r3dsnake

    Jók azok a 80-asok, csináljátok meg OT-ra! :D Az egyik nem a tiéd? Úgy emlékeztem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák