Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    na elmesélem, hogy jutottam hozzá ehhez a laptophoz :D

    FB Marketplace-en meghirdettek egy MacBook Pro-t 95k-ért ( Retina Late 2013, alapmodell, rendes ára kábé másfélszer ennyi), egyből írtam a csávóra, megadta a számát, megbeszéltünk mindent, mondta hogy vidéken van, másnap délelőtt tudja odaadni. Mondtam rendben, akkor délelőtt beszélünk.
    A hirdetést nem vette le, és tényleg nagyon jó áron volt szóval garantálom hogy egész nap pittyegett a telefonja, hogy írtak neki folyamatosan.
    Másnap reggel nem írt nekem vissza, gondoltam tele van a Messengere, ezért inkább felhívtam, fel is vette, és kérdezte, hogy "nekem ígérte oda?" Mondtam, hogy persze, megbeszéltünk mindent telefonon, már csak el kell mennem érte, mondjon egy címet és azonnal indulok. Szerencsére szomszéd kerület volt, 10 perc múlva ott voltam, minden stimmel, kifizettem, indulnék el, bejárati ajtóban dumálunk, cipő rajtam, már pont indulnék, erre csöng a kaputelefon, felveszi, elkomorodik, lerakja, ilyet szól:

    "Húha, megkérhetlek, hogy rakd be a kabátodba a MacBook-ot mert jött érte másvalaki is"

    Lent a földszinten lépek ki a kapuajtón, egy csávó egyből indulatosan szól nekem:
    "Hééé, én jöttem a MacBook Pro-ért!!"

    Mondtam neki, hogy ezt ne velem beszélje meg, én is ezért jöttem. Beszálltam kocsiba, és leléptem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák