Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz vadászcsiga #15481 üzenetére

    Bakker, elolvastam a hozzászólásodat, rányomtam a válaszra, ott még egyszer elolvastam, fejben válaszoltam, és nyomtam egy okét. :W Ki is írta, hogy nincs szöveg - vissza. :W Elég kőkorszaki egy technika. :P

    Tehát, ha ez igaz volna, egyenlő volna a halállal az Apple szemszögéből. Tehát létezik a csúcs ahonnan csak lefelé vezet az út. Ez butaság. Ez csak a cikkíró agyréme. Egy Windowsnak, Nokiának, Motorolának szüksége volt, van a megújulásra, de az innovatív Applenek nem, vagyis ugyan úgy zajlanak a fejlesztések, és jönnek majd más dizájnnal is ha eljön az ideje. Lehet, hogy már most, az i5-tel. Az Apple tábor tisztában van azzal az úttal amit az Apple választott, de ez nem jelenti az, hogy ezen az úton nincs tovább. Valószínű az ilyen gondolatok hátterében a 4S kevésbé produktív megjelenése áll, de tudjuk az okát, és azt is, hogy nem ez a trend. Ugyan úgy fejlődik az Apple ma is, ahogy régen, amikor IBM, Motorola chippekről képes volt Intelre váltani. Talán ez a váltás ismét itt van a küszöbön, és jönnek az AMR MAC-ek. Az interfész is évről évre jobb lesz, bővül hasznos funkciókkal. Drasztikus váltásra meg senki ne számítson, amig a technológia következő mérföldövéhez nem érünk. Quantum számítási metódus elterjedése, optikai nanotechnológia. Persze más gyártók (direkt nem mondom, hogy Samsung ;] ) lecsó politikájuk - adjunk ki havonta másmás modellt, hátha valamelyik be jön - is egy járható út, mivel populáris, és ma ez kell a többségnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák