Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz nofi #132469 üzenetére

    Valami nem normál..most szabadulnak megint tőle mint I7 beékezésekor ? Lehet, hogy pont I7-et (vagy mást...O+3T pl. mint te is) vesznek karira / kari előtt, és nőtt a kínálat.
    Legjobban a bontatlan 160ezres 64-es áron lepődök meg most.

    Közben meg ízlelgetem 7.1.1-es Nougatot..hát "majdnem" kapott vele 3D touch funkciót.
    Ugyanúgy működik mint iPhone SE-n, csak itt pl. ki lehet tenni az alfunkciókat külön parancsikonban a kijelzőre ha valamit nagyon sűrűn nézne az ember..egész szép az animáció is.
    Baromira fejlődik az android.

    (#132470) 7etape:
    Azért I7-ből 200 alatt nem nagyon kapsz függetlent ahhoz képest 125-130ezer elég baráti.

    (#132471) -secret-:
    Azért a 145 ezresre nincs sok gari, akksija már nem új, de 150ezerért olyan van ami most volt cserélve (szóval refurbsihed), azaz új az akksi meg minden, 6 hó apple gari van még rá ami 64GB-osan viszi a primet, de 128-as is elgondolkodtató 160ezer alatt.

    (#132473) w333:
    N5X-nél az EIS-t látom hogyan kell bekapcsolni, meg a 60fps-t is látom, de nem láttam még olyan videót ami 60fps volt és EIS is be volt kapcsolva.
    Nincs sajna megfelelő átalakítom vagy kábelem, hogy gépre dugjam (csak átmeneti időre szántam a telót) ezért nem tudom még kipróbálni. Neked megy a kettő együtt ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák