Új hozzászólás Aktív témák

  • M1995

    aktív tag

    válasz Rage47 #306553 üzenetére

    Nekem az is csak az időmet vesztegette, hogy kiikszeljem a javaslatokat. Maga az ikszelés folyamata gáz. Nekem úgy lenne jó, hogy oké dobja fel a szót, ha megfelel arra rányomok és csak akkor tegye be. Space-re ne rakjon be semmit magától, hát több idő az ikszelés és az utólagos javítás.

    Shortcut létrehozáskor "all action" lista akad. Jó, ide kevesen jutnak el. Nem prioritás a bugfix.
    Settings, wallpaper felületet amióta megváltoztatták, elsőre megnyitva néha csúnya lag és az pont olyan rész, ahova azért mezei user is gyakran benéz. Először azt hittem, hogy na már kevés a memória, de a bolti naprakész, 8 GB-os 15 Pro is produkálta. Bugos szoftver, akadva rajzolja ki a háttereket. (ott ahol választhatsz kaleidoszkóp, emoji stb. kategóriák) Másodszorra megnyitva már jobb egy fokkal.

    Hát "nagyon" várom, hogy mivel még jobban bele kell nyúlniuk a rendszerbe az EU törvények miatt, az milyen anomáliákat fog okozni. Kellene már egy olyan frissítés, amikor semmi új feature, csak a meglévő dolgokat kalapálnák ki.

Új hozzászólás Aktív témák