Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    válasz kkp900 #299471 üzenetére

    Ex-Telekomos dolgozóként meg tudom erősíteni, hogy valóban teljesen különálló készlet van a Webshopnak és az üzleteknek, valamint valóban a Telekom saját üzletek és a Partnerek is két külön világ. Tehát teljesen valid az állítás/elképzelés, hogy mucsaröcsögén ott áll 40 darab Pro Max miközben a webshop üres.

    Én csak azért nem ajánlanám senkinek, hogy rohanjon végigjárni az üzleteket, mert sajnos nem adják ki, csak meghatározott csomagokkal. Ha kártyásan vagy listaáron vásárolnál, azt felejtsd el, szerződéshosszabbítás is necces, új előfizetésre jár a jutalék, úgyhogy olyannak tarják, aki aláír 24x15 ezret... Én tavaly pont így jártam, sikerült megtudni, hogy melyik üzletben van készleten 14 Pro, odamentem nyitásra, majd közölték, hogy nincs. Elmondtam, hogy telefonos ügyfélszolgálat mondta, hogy ebben az üzletben van 3 darab, akkor már volt raktáron egyből, de "el volt rakva", ami egyébként a telefonos ügyintéző szerint szigorúan tilos lenne előrendeléses iPhone esetén. Így battyogtam haza telefon nélkül :U

Új hozzászólás Aktív témák