Új hozzászólás Aktív témák

  • rooney8

    aktív tag

    hali
    iphone 3gs, 6.1, jailbreak (evasi0n 1.2, tehát a frissített)
    restore, majd evasi0n. minden oké, elkezdem pakolgatni a tweak-eket. első körben: sbsettings, autoprotect, ifile, appcake (hozzá appsync), zephyr, swipeselection, swipeaway, xbmc.
    oké, minden jó, majd pár óra múlva próbálnám feloldani a telefont, de olyan szinten be volt lassulva, hogy az iphone 2g ahhoz képest egy forma 1-es autó volt. hard reset, majd ezután megint jó lett. időközben kiderült, hogy az időjárás app sem volt jó. és a hab a tortán, hogy reggelre 3%-ra merült az akku.
    közben kicsit utánaolvastam és az appsync lehet a ludas pár dologban.
    jó mondom restore, annyira nincs rá szükségem.
    előröl megint minden. ismét elkezdem pakolgatni a tweak-eket: autoprotect, ifile, zephyr, swipeselection, swipeaway, xbmc.
    na most a merülés szintén fennáll, viszont időjárás app most működik, de a belassulás is előjött egyszer.
    na most szerintetek valamelyik tweak lehet a ludas, vagy a jailbreak?
    azért gyanakszom a jb-re, mert előtte még a redsn0w féle tethered jb volt a telefonon és ugyanezeket a tweak-eket használva tökéletes volt minden.
    ötlet?

    szerk:
    lehet az autoprotect okozza a merülést. és azt nem is használtam tethered jb alatt, mert nem működött.
    mióta felraktam, azóta állandóan kijelzi a wifi csatlakozást a status bar. míg nem volt fent, akkor miután feloldottam a zárat, pár másodpercig lehetett látni, hogy nincs wifin (tehát 3g, vagy edge volt a status bar-on).
    ez lehetséges, vagy hülyeség? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák