Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz B.Ricsike #22218 üzenetére

    Itt az a gond, hogy eleve PC-s szemmel allsz neki! Azok akik majd mobilon nonek fel ezt csuklobol megoldjak :).

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Süvi

    őstag

    válasz B.Ricsike #22218 üzenetére

    MM helyett érdemes elmenni Icentre, Isytle üzletekbe, ott többet foglalkoznak szerintem a vevővel.
    Javaslom megnézni Youtube-os videókat Excel, Word, PPT felhasználásról, Microsoftnak is van IOS tutorialja.
    Megszokást minden igényel, az OSX-nek is több esetben más a logikája mint a Windows-nak.

    (Nem védeni akarom az Apple-t, az árazását meg végképp nem, de szerintem ne 500-600 E Ft-os tabletről beszéljünk, hanem 1300$-os készülékről, amiért az USÁ-ban 8-10 napot, Magyarországban pedig kb. 60 napot kell dolgozni).

    Az élet más területén is van olyan, hogy valami nem jó mindenre: pl. az a vágyam, hogy lenyitható tetejű sportautóval járjam a partokat és a várost, de hétvégén jó lenne, ha 4 fő és csomagok is beférnének és időnként horgászni is megyek és az erdőbe, jó lenne ha nem akadnék fenn :)

    Véletlenül sem akarok flamelni, de pont a napokban gondolkoztam, hogy Iphone felhasználók kb. 100.000-120.000 Ft-ot fizetnek telefononként az "IOS rendszerért, az ökoszisztémáért"

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz B.Ricsike #22218 üzenetére

    Az ipad-et szerintem nem érdemes önálló univerzális terméknek tekinteni. Ha a helyén kezeld, tehát munka esetén a fő munkaállomásod mobil kiterjesztéseként, akkor egy jó eszköz, de mindent ne akarj vele elvégezni.
    Ha pl office 365 előfizetésed van nagy onedrive tárhellyel, onenote-al stb... akkor a onedrivera dolgozva minden eszközödről nagyon kényelmes, hogy a doksiaid, árkalkulációid mindig nálad lehetnek és kis könnyű eszközzel meg tudod bárhol nyitni és esetleg néhány számot belepötyögni. A pencillel gyorsan jegyzeteket, vagy rajzokat készíteni egy onenote-ba (amid már úgyis van) gyors és könnyű, válad lehet terepen mindig, nem kell bootolgatni, ki/be kapcsolni stb...
    Amikor meg érdemi munkát kell végezni, amihez amúgy is nyugalom és odafigyelés kell, azt egy normál pc-n, vagy laptopon meg kell csinálni, amit a onedrive szépen össze tud kötni a mobil léttel.

    Szórakozásra és tartalom fogyasztásra nagyon jó, de otthon a filmet azért inkább a szép nagy tv-n az élmény és nem egy tableten, míg úton jó szolgálatot tesz.

    Itt az örök problematika jön elő, hogy amit jól lehet kezelni az nagy, amit könnyű hurcolni az meg kicsi és macerásabb az összetettebb feladatokban, vagy nem aklalmas rá, de ebben nincs semmi újdonság. Ha tisztában vagy mi mire való és mit mire akarsz haszánlni, akkor megtalálod a neked megfelelő eszközök kombinációját. Igen több eszköz kombinációját, egy tökéletes eszköz nincsen, mert vagy túl nagy lesz, vagy túl kicsi.

Új hozzászólás Aktív témák