Új hozzászólás Aktív témák

  • Süvi

    őstag

    válasz B.Ricsike #22218 üzenetére

    MM helyett érdemes elmenni Icentre, Isytle üzletekbe, ott többet foglalkoznak szerintem a vevővel.
    Javaslom megnézni Youtube-os videókat Excel, Word, PPT felhasználásról, Microsoftnak is van IOS tutorialja.
    Megszokást minden igényel, az OSX-nek is több esetben más a logikája mint a Windows-nak.

    (Nem védeni akarom az Apple-t, az árazását meg végképp nem, de szerintem ne 500-600 E Ft-os tabletről beszéljünk, hanem 1300$-os készülékről, amiért az USÁ-ban 8-10 napot, Magyarországban pedig kb. 60 napot kell dolgozni).

    Az élet más területén is van olyan, hogy valami nem jó mindenre: pl. az a vágyam, hogy lenyitható tetejű sportautóval járjam a partokat és a várost, de hétvégén jó lenne, ha 4 fő és csomagok is beférnének és időnként horgászni is megyek és az erdőbe, jó lenne ha nem akadnék fenn :)

    Véletlenül sem akarok flamelni, de pont a napokban gondolkoztam, hogy Iphone felhasználók kb. 100.000-120.000 Ft-ot fizetnek telefononként az "IOS rendszerért, az ökoszisztémáért"

Új hozzászólás Aktív témák