Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evgenii

    tag

    válasz Intruder2k5 #6137 üzenetére

    Te tévúton jársz, mint Máté Péter!

    Alapból volt egy T-s internet! A modem ehhez tartozik!
    Ez a hűségidő lejárta után jóval át lett íratva Invitel-esre!
    A szerződést illetve az egyéb papírokat ami az Invitel-től van, végigolvastam és egy árva szó sincs benne arról, hogy a szolgáltató által átvett készülékekkel mi a fészkes fene legyen?!

    Itt jelentkezett InvitelGuide, akinek megadtam az adatokat, majd az Invitel fel is hívott! De Ők semmit se találnak! Csak a szokásos "Utánanézünk!", "Intézkedünk!" mondat hangzik el a részükről, ami már elég uncsi!

    Amiért írtam ide, az azért van, mert érdeklődök, hogy hátha van az Invitel-től valaki, aki konkrét választ is tud adni, és nem csak "Akkor keresni fog a kollégám!", stb. dumákat nyomat, mert abból köszi, de nem kérek!

    A könyvelés jól megy - de ez mondjuk nem ezen topic témája...

    Viszont, a router valamint a két telefon nekem ide baromira nem kell! Ergo, vagy elviszik, de akkor ne ígérgessenek, hanem vigyék el, vagy fogom és eladom!
    És ennek a routernek az ára újonnan 50ezer körül van! A két telefon se lehet valami olcsó!

    Tehát, ha a jó képességű Invitel kinyögné, hogy nem tart rá igényt, akkor mondjuk odatudnám adni olyannak, akinek szüksége van rá!

    Ügyvéd meg nem kell...

Új hozzászólás Aktív témák