Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz AttyVin #19118 üzenetére

    Azért ha ezt nekem kellett volna saját magamnak megrendelni, több mint 5K lett volna futárral. Plusz még ebben a hónapban jóváírják elvileg a 3K-s beszervezési díjamat, a kiszállási díjak nem felszámolásáról már írtam, én párhuzamosan a Magentáék ügyfele is vagyok, és mind a két céggel meg vagyok elégedve. Ráadásul mind a kettővel sok sok éve kapcsolatban vagyok, az ügyfelükként. Nem minden vállalattal volt megelégedve, amelyikkel szerződésben álltam, tehát nem arról van szó, hogy nekem 8 melyik cégtől vásárolom a szolgáltatást, az nekem megfelelne automatikusan. A négy betűs amelyiknek 3 sportcsatornája is van, na azzal nem voltam megelégedve, léptem is tőlük, a piros mobilszolgáltatótól szintén. Amelyik meg előttem a földet túrta decemberben ahhoz meg át sem megyek, maximum akkor ha az Invitel mégis a tulajdonukba kerülne.

    Most olyan jól beállítódott minden az Invitelnél, az összes szolgáltatás, hogy nekem ennél több nem is kell. Majd két év múlva az ügyfélmegtartó az igen azért, hogy még gazdaságosabb legyen :D

    (#19121) bopeti98: Hát nem, de megérte várni, volt amikor megfordult a fejemben, hogy a Live szolgáltatást nem fogom tudni használni. Egyébként nem azzal az email címemmel használom amivel az Invitel ügyfélkaput, mert ahogy írták korábban a Filmbox Live-tól, azzal már regisztráltam. Szóval a sima szolgáltatóimat használom. Van ott egy olyan rész, hogy összekapcsolás a Facebook szolgáltatásával, de inkább nem merem kipróbálni, örülök, hogy megy, befordulnék, ha kezdődne minden elölről. A két kis méretű (a kettő együtt nincs 60 KB) képet azért tettem be, mert fontosnak éreztem, hogy lássa mindenki, hogy igen, ez a FilmBox csomag része 890 Ft-os havidíjért, és egy link felett könnyebb lett volna elsiklani. Sokkal jobban megéri mint csak magában a Live, hiszen 4 csatornát nézhet az ember egyébként is pluszként 200 Ft havi pluszért.

    (#19122) AttyVin: Faterom közlekedési vállalattól ment nyugdíjba, az összes sofőr szinte mind, totózik, lottózik, pihenőidőben sportcsatornákat néz...

Új hozzászólás Aktív témák