Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz btz #14727 üzenetére

    Nagyjából ezeket :D

    Szerk: Mivel vártam így ezt én csináltam:

    1. "Csatlakoztassa az Invitel kábeltelevíziós kábelét (koaxiális) tévékészülékének Antenna vagy Cable IN bemenetéhez!"

    2." Állítsa vissza gyári értékekre a tévékészüléket a használati útmutatójának segítségével!"

    Ezt sem én sem a szerelő nem csinálta.

    3. "Kezdje meg a digitális csatornakeresést a tévékészülék használati útmutatójában leírtak szerint és kövesse a képernyőn látható utasításokat! Ekkor még ne helyezze be CA modult és a hozzátartozó vevőkártyát a tévékészülékbe!"

    Na itt már mielőtt bármit keresett volna bedugta, aztán vagy kétszer kihúzta, telefonált, aktiváltatta, bedugta :D

    4. "Válassza a digitális hangolást, majd ezután az automatikus hangolást! A tévé vételi módnál válassza a kábelt!"

    Egy teljes hangolást nyomott el, kábelt választotta természetesen.

    5. "A sikeres telepítést követően kapcsoljon az m1 csatornára (1-es programhely)! Ekkor CAM modul nélkül is látnia kell a digitálisan sugárzott m1 adását, illetve az Elektronikus Műsorújság (EPG, Guide) tartalmát."

    Ő hát az 1-es programhelyen az HBO van... :D

    6. "Kapcsoljon a 3-as csatornahelyre (RTL Klub)! Az adás sugárzása kódolt, így teljesen normális, ha nem látja az éppen futó műsort. Ekkor tévékészülékén „kódolt adás” felirat jelenhet meg"

    Más adókkal próbálkozott, film+ és társai

    7. "Helyezze a vevőkártyát a CA modulba! Ügyeljen a helyes beillesztésre!"

    Na ekkor ugye ezen már régen túl volt :D

    8 ."Helyezze be a CA modult a TV készülék CI (vagy PCMCIA) feliratú bemenetébe a TV készülék használati utasításának megfelelően!"

    Ezen is, tévé használatiba bele sem nézett, találgatott :D

    9. "Ezután „Azonosítás folyamatban, kérem, várjon.” üzenetet fog látni a készülék képernyőjén. Kérjük, legyen türelemmel, amíg az első azonosítás megtörténik a CA modul és az Ön tévékészüléke között. Az első azonosítás több percet is igénybe vehet."

    Hát ennél a pontnál telefonált, bediktálta a szükséges számot, és kért frissítést.

    10. "A sikeres azonosítást követően a telepítés befejeződött és a TV készülékén látható lesz az RTL Klub, illetve további előfizetett csatorna műsora."

    Innentől kb oké :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák