Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Üdv!

    Nemrég lejárt a hűségidőm így hát gondoltam felhívom őket milyen kedvezményt kapok, egy ellenszenves nő vette fel a telefont és mindjárt azzal jött hogy már így is túl sok a kedvezményem és nem tud már többet adni, mondom akkor nem hosszabbítok és a lejárat után szeretném felmondani a szolgáltatást, vitáztunk még egy ideig aztán azt mondta kapcsol nekem valakit mert ő nem tud segíteni... vártam vagy 10 percet és jelentkezett is sokkal kedvesebb stílusú nő aki mindjárt tudott több mint 1000 forint kedvezményt adni sőt ingyen megkaptam még a Föld körül csomagot is a tv-hez és ha ez még nem lenne elég megduplázta a mobilnetem adatforgalmát és még ennek az ára is csökkent majdnem 300 forinttal. Tehát mostantól 2 évig 25/5+IPTV családi+föld körül 7250 Forint lesz, a mobilnet pedig Controlmax 2gb 750 forint lesz. Milyen érdekes hogy az egyik ügyfelesük szerint már nem jár kedvezmény aztán megemlítem hogy felmondom a szolgáltatást akkor hirtelen van kedvezmény. Ezek szerint így kell majd mindig hosszabbítani hogy megemlítem a felmondást.
    Remélem az elkövetkezendő 2 évben is ilyen stabil lesz a szolgáltatás ha már aláírtam megint. És abban is bízok hogy javítják ezt a délelőttönkénti akadozó netrádió hibát, a class fm és music fm csak invitel hálózatból hallgathatatlan délelőttönként, más netről jó. Ilyenkor mobilnetről szoktam hallgatni őket csak hát eléggé eszi az adatforgalmat ezért sem ártana ha végre csinálnának ezzel valamit mert nem hiszem hogy másnál nem áll fenn ez a probléma. Ezt leszámítva nekem semmilyen problémám nincs amióta VDSL van a net betonstabil, kb 3 hetente van váratlan szakadás, azt is csak router logból látom általában nem veszem észre mikor van, a sebesség 98%-ban megvan azaz 24,3/5 még 2 TV mellett is, nagy néha esik vissza 22-re de az is max pár pár percig van csak.

Új hozzászólás Aktív témák