Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    Akkor elnézést ezért bicskanyitogató a stílusomért. Valszeg a sok dezinformációból fakad amibe futottam az elmult évbe, illetve most is amikor a szokásos az régi 16 magois nézzem meg az újakat ami nem is ez a kategória. Mindig ez van, más kategoriás több magos procikat hasonlítgatnak és annak a teljesítményét egy alacsonyabb rangú Intelessel az AMD-sek ez a kedvenc fegyverük. (nincs ebben semmi tiszteletre méltó. Az az időszak sajnos elmult mikor az olcsóbb AMD megszorongatta a drága Intelt. A Gond az hogy most már az AMD akarja uralni a piacot is meg a trendet is de ehez sztem még nagyon kevés) Én meg csak örülök annak hogy az öreg 16 magos teljesítménye már mára az én 10 magosomból kijön. Én sem Intelt ajánlgatnék valszeg videó munkára ne adj isten de a renderingnél már nem biztos mert a xeonok rendre hamarabb befejezik ezt a munkát mint az olcsóbb ryzenek ezt már láttam eleget. Arról meg nem tehetek hogy a francos cinebenchbe azon a pontszámon egy amd űl aminek a lepontozása nekem célommá vált, lehet ha egy xeon akkor meg se próbálok fölé kerülni mert így egy kihívásnak tekintettem.
    bocsika.

Új hozzászólás Aktív témák