Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz keIdor #5035 üzenetére

    KB az összes lap csinálja nem csak az ASUS-ok, ha ki van kapcsolva a Spread Spectrum, csak ez változó hogy melyik lapnál mi az AUTOMA beállítás, sokan meg ezzel a beállítással nem is törődnek!
    Nameg ugye függ a táptól is, mert ott is van amivel előjön, meg van amivel nem kikapcsolt Spread Spectrum-al sem.
    Meg az se mind1 hogy egy 60W-os CPU-t hajtasz vele, vagy egy 300at evő i9-et

    De ezeket már tudod sz.tem!

    ***************************************************************************************
    Laraxior nekem is már több mint 15.éve csak ASUS lapjaim vannak(és minimum ROG széria), voltak próbálkozásaim más gyártókkal is, kb az összes szériánál, de valahogy mindegyiknél volt valami idegesítő vagy hiányzó dolog, így mindég vissza tértem ASUS hoz

    APEX nekem nem jön be, mikor a HERO.t vettem akkor is olcsóbb volt egy 10essel az APEX, APEX-HERO felett meg már irreálisan nagy az árkülönbség annyíval nem ér többet a csúcs sem.

    MAXIMUS VI HERO nál még nem volt annyira elszállva az ár, azóta a sima ROG Strix lapok is jóval többe kerülnek mint akkor a csúcs MAXIMUS

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák