Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kicsipapucs #10605 üzenetére

    Nekem is nagyon "szennyezett" már a daily OS, látom is az értékeken. Van még egy nvme hely a lapon (10-es mellett a cpu slot felejtős), oda lehet veszek egy 120-as ssd-t direkt benchre.
    Egy tiszta OS-el totál más, főleg ha kicsit meg is gyomlálom valamivel.

    Egyébként nekem az összes játék a D meghajtón van, semmi gond nincsen az exe indítással.
    Az összes használatos játékbench (TR, FH4 és 5, AC V) működik így. Telepítse őket órákig a fene, egyszer fel lettek téve, mentéseket a C-ből lementettem, azokat kell csak visszapakolni, aztán működnek is.

    A bench OS-re visszatérve, a W7-et gondolom csak legacy módban lehet feltenni ugye?
    Nekem a W10 ezzel a TPM vagy mi és minden biztonsági vacak bekapcsolása mellett lett feltéve, így ha kikapcsolom, akkor meg a W10 nem indul.
    Van értelme azoknak a biztonsági dolgoknak?
    Az Apex reset után eleve legacy, nem is alkalmas W11-re, aktiválni kell kézzel.
    Ezért nem tudtam dual boot-ot csinálni, de lehet akkor megérné a régi szerint telepíteni, aztán mehetne egy Bench W7 is pl a Vantage miatt.
    Így elég macerás, meg nem is olyan jó, hogy daily OS mellett benchelek, egy tiszta debloated jobb azért.
    THX.

Új hozzászólás Aktív témák