Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabe 1987

    csendes tag

    Sziasztok! Én most váltottam AMD-ről Intelre, méghozzá egy 8120-ról 4690K-ra...gondolom a különbség brutális lesz. Annak ellenére, hogy Fx-em volt, nem húztam soha, viszont ezt szeretném mindenképpen, mert úgy olvasgattam itt, meg máshol is, hogy óriási benne a tuning potenciál, akkor meg még több, ha még pluszban szerencsém is lesz vele. :) Egy Be Quiet! Dark Rock3 hűti, elég combos léghűtés, és a gyári helyett kapásból egy Arctic Cooling MX4-el pasztáztam. Na most, több kérdésem is lenne: Sztetek egy normál verziójú 4690k esetében ez a hűtő mennyit tud, maximum 1.25v környékén, és hogy egyáltalán hogyan álljak neki a tuningnak? Azt tudom, hogy csak a szorzót kell emelgetni, és kikapcsolni az autofeszkót, de ezek nekem így nem sokat mondanak, soha nem tuningoltam még semmit. Ha lenne oly kedves valaki, akár pü-ben is leírná nekem mondjuk a gép bekapcsolásától, hogy hogyan álljak neki, esetleg ezzel kapcsolatban megválaszolhattok mindent, túl hosszú lenne az üzenet, ha minden kérdésem leírnám, ami főként érdekel azok a fentebbi dolgok, és egy buta kérdés, hogy ugye a garanciát nem befolyásolja, hogy más pasztát kentem rá (bár gondolom miért is befolyásolná? :) ) A válaszokat előre is hatalmas tisztelettel köszönöm! Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák