Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Superman #8553 üzenetére

    Akkor:
    Ratio CMOS Setting: 8 (mé nem 9??)
    FSB Strap to North Bridge: AUTO helyett manual 333-ra vagy 266-ra, ami a memó miatt szimpi...
    Transaction Booster: AUTO (először Disabled, ha belötted a procit, akkor enabled és tolod feljebb addig, amin még stabil 1-2-3)

    Ezeknél meg csak a proci feszt és a memóét állítsd be, a többi auto, vagy minimum...
    Ja és Damper Enabled...
    CPU Voltage: 1.4250V
    CPU Voltage Reference: 0.63x
    CPU Voltage Damper: Enabled
    CPU PLL Voltage: 1.70
    DRAM Voltage: 2.2V
    FSB termination Voltage: 1.4V
    North Bridge Voltage: 1.55V
    North Bridge Voltage reference: 0.67x
    South Bridge Voltage: 1.20V

    Nem kell mindent max-ra tolni (tudom nem minden azon van), de nálad más korlátozhat..
    pl TR booster auto, vagy az FSB strap auto...

    Nálam a fentiek vannak csak állítva és a Vcore alatt minden auto kivéve Damper, vdimm, vcore és megy faxán 3,9-4,0-n is, csak ugyi primolni gyári koolerral necces... :R

  • dsT

    tag

    válasz Superman #8553 üzenetére

    Hello, en nem igazan ertek a tuninghoz eppen ezert a ti segitsegetek kernem. A helyzet az, hogy most vettem egy ilyen configot: Kingmax 1066-os ram, Q6600 proci, es Asus P5E alaplap, a procin egyelore gyari huto van, de szeretnek tuningolni.
    Tudnal nekem is irni egy ilyen osszeallitast, hogy mit mennyire allithatok ezzel a configgal? Valamint meddig lehet szted felhuzni a procit es a ramokat? En nekem 3.0GHZ orajel lenne a cel, az szerinted elerheto? Ezek a ramok amugy mennyire szamitanak jonak? (Sry, mint mondtam annyira nem vagyok kepbe, ezert mielott huznam utana kerdezek par dolognak, mielott leegetnem:D)

    [ Szerkesztve ]

    Macbook :: Iphone XS :: Beoplay H5

Új hozzászólás Aktív témák