Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Jazz #18179 üzenetére

    Rájöttem mi a gond, vagy is nincs gond. Csak az a skin nem azt tudja ami nekem kéne.

    A skin azt tudja hogy: "2D áttekntés mód észak fent".
    Azaz: Csak akkor és abban az esetben lesz az észak fixen északon, amikor autópálya van, vagy jönne egy hosszabb pl. 30km-es útszakasz mindenféle kanyarodás nélkül, és a navi auto átvált "áttekintés módba" azaz egy még magasabb-legmagasabb-madártávlatba.
    És csak ekkor az észak tényleg északon lesz....csak ezzel sokra nem megyek, értelme nincs, hiszen ekkor akár ki is kapcsolhatna a navi.

    Nekem az kellene, hogy az észak mindig északon legyen követő módban. Városban, kanyarokban, rázoomolva, mindig. Ne forgolódjon.
    Úgy mint amikor rányomsz ugye a térképre, előjön a második szintű funkció térkép, ekkor ugye manuálisan az északot északra tudod rendezni. És ott is marad. Csak ez ugye nem a követő mód. (az embernek kéne vezetés közben kézzel a térképet huzigálni amerre halad az autó.)

    Van olyan skin vagy bármi ami tud egy fix észak fent-et követő módban, 2D-ben, minden esetben, és nem csak akkor amikor átvált a navi áttekintés nézetbe?

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák