Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz chab7 #50235 üzenetére

    hozzátenném csendben, hogy legutóbbi tej beöntés = új io panel (szalagkábel elhalt, külön nincs)
    legutóbbi sör beöntés = bal shift azóta nincs

    csak hogy helyén legyen kezelve a beöntés téma. de fizikai bántalmazást jól bírják, lehet ütni-vágni. gyerek az aznap vett x tabletet dobta le a sarkán a kőre, kis helye látszik, de nem kellett összeragasztgatni.

    btw most csináltam fotókat, láttam a kamera kijelzőjén, hogy vibrál a világosság. gondolom akkor nyertem egy ledes panelt.

    touch kalibrálásra tud valaki linuxos progit? még nem néztem thinkwikin, csak eszembe jutott.

  • Chaser

    titán

    válasz chab7 #50235 üzenetére

    Azért a vizes témát óvatosan kezelném. Lehet desztilált vizet öntögettek azokba, vagy össze volt vágva. Mint itt páran mondták már, legtöbbször túlélte a gép a direkt kontaktot, de vizen kívül gyakorlatilag bármi csúnya munkát tud csinálni. Volt olyan is aki azt mondta automata mosógépben mosta rendszeresen a billt:D De volt olyan is, aki azt mondta megtörölgette a billt, aztán többet nem éledt fel.

    szerk: A mostaniak biztos nem bírják úgy mint a régiek, de ez igaz minden gyártóra, minőségellenőrzés sztem már csak papíron létezik. Az hogy ezeket tesztelik x k órán át biztos nem igaz. Régen ha kijött egy új cpu a gép 1 év múlva jött utána, akkor elhiszem hogy tesztelték a platformokat. Most megjön egy hír, nem sokkal később már jönnek az új genes gépek.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák