Új hozzászólás Aktív témák

  • metal01

    őstag

    válasz Chaser #84577 üzenetére

    Természetes, hogy a Pana viszi a pálmát az akkuk terén. Anno T400-ban nekem is 9 cellás Pana volt. Bírta is rendesen. Pedig nem kevés ciklus volt benne. Jelenleg azért van a 9-es LG, mert az üzletben ahol vettem a lapost csak ez az egy 9 cellás akku volt, a többi 6 cellás volt. Egyik sem Pana. Így emellett döntöttem. Akkor amikor vettem 3% volt az elhasználódottság. Poénból nyomattam neki egy resetet, hogy vajon mennyi a tényleges kapacitás. Rögtön 10% lett az elhasználódottság. Azóta a reset nálam ördögtől való :) De valószínű akkor is 10% volt amikor vettem, csak a reset után mutatta a tényleges értéket. A 10% meg szerintem még egy használt gép/akku esetén teljesen rendben van. Amit írtam, hogy 4-5 órát bír, azt 80%-ról kezdve értettem. A PM annál feljebb nem engedi tölteni. 100%-ról indulva szerintem itt is meg van a 6-7 óra simán. Még SSD+HDD+16 giga RAM+i7-2620M mellett is. Az meg bőven jó. Azért tartok tőle, hogy cellazárlatos lesz, vagy drasztikusan esik majd a kondíciója idő előtt... Kellene az a Pana. :)

    (#84578) HSM: Akkuról nekem is ritkán megy. Annyira, hogy kb. havi szinten 1-2 alkalommal, ha pl. vonaton utazom, vagy ilyesmi. Dokkon megy leginkább külső monitorral. LG akkuval mi a gond, hogy nem preferálod?

    (#84580) Tim82: Te mennyire van kibékülve az LG akkuval a 20-as szériában? Nekem nem tűnik vészesnek.

    (#84590) Füge007: A POST után tovább sem megy a történet? Csak bekapcsolod és villog a kép? Ennyi?

Új hozzászólás Aktív témák