Új hozzászólás Aktív témák

  • Sobriety

    tag

    Na látjátok, ezért szeretem a márkát; van körülötte lelkes és szakértő support! Bocsánat, T60-ra gondoltam, keverem ezt a kettőt. De tetszik, hogy az alapértelmezés itt a bütykölésre vonatkozik.:) Mit szeretnék? Egy jó kijelzőjű (min. 14"), jó gépet, mindenképp üzleti szériából, használt fér bele. Fém csuklópad, masszivitás, touchpad(!) (jelenlegin nincs és már jelennek meg a kalapácsujj jelei a hüvelykujjon, ez tarthatatlan így, múltkor tettem hozzá külső egeret, de ugyanúgy a trackpointot használtam:D), korrekt hűtés és billentyűzet. Jelenleg egy R-em van, szeretem, meg minden, TN-ek között félelmetesen jó gammával, paneltípuson belül korrekt színekkel, betekintés kaki, billentyűzet álom (bár lötyőgösödött már), integritás közepes. Igazándiból megszolgálta már az idejét, kezd hullani szét, 12 éves. Felmerült még egyéb üzleti széria is, Dell, HP, Toshiba, nem tudom mennyire érdemes "házon belül" maradni (T, X, egyéb) vagy nyissak inkább más gyártók felé. 30-50 ezer a keret, fb ne akadjon, kultúrált állapot. Nagy számításteljesítményes feladatok nem lennének, szempont inkább a minőség. Ha több gépből jönne össze egy és nem drágább úgy, mintha egy, készet szerzek be (winyó/SSD nem szükséges), az sem baj, sőt, ott még ott lenne a szerelgetés öröme is. Mindenképpen szerelem az IBM/Lenovo, de a csőlátást is kerülném.

Új hozzászólás Aktív témák