Aktív témák

  • Rea

    csendes tag

    Hi all!
    4 napja megvettem az iAudio G3 -at, nem rossz. Azóta be is szereztem hozzá egy két darabos GP 2500mAh -ás tölhető ceruza aksit, de még nem volt alkalmam belerakni, mert a lejátszó még mindig vígan el van a gyárilag hozzáadott duracell elemmel :) A gyári füles minősége elég jónak mondható, de alig fér be az ember fülébe akkora ''tányérja'' van :U és a kinézete pedig kritikán aluli. Én vettem hozzá egy Sony MDR-EX71SL fülest ami nem szivacsos, hanem szilikon gumis és mondhatom hogy szinte teljesen kizárja a külső zajt és nagyon jó a basszusa, bár a magasat néha keveslem. Mindennap metrón utazom és ezzel a fülessel nincs gond a külső zajt illetően. A cucc hangminősége jó, bár nem ajánlott minden effektel telitűzdelni, mert torzulhat a zene alacsony hangerő tartományokban. Őszintén megvalva az U2 tetszett, de nem mertem beépített akkumulátorral szerelt lejátszót venni, tudásszintben mindkét lejátszó megegyezik, remélem a G3 beválik nálam. 512-esbe vettem, de meg kell, hogy állapítsam, hogy az 512mb kevesebbnek bizonyult mint amilyennek én gondoltam. Eleve az 512 az 492mb ami a tényleges memória, hiszen a firmware-nek és egyéb rendszer cuccoknak is kell a hely. A lejátszó háza amitől a legjobban tartottam, hogy törékeny sérülékeny és full fehér műanyag hatásából adódóan gagyi feelinget fog árasztani, nos nem egy masszív a kütyü az tény, de az áttetsző tokjában használva a lejátszót az valamelyest javít a helyzeten. A szerkentyűn egyébként a legújabb 1.20e firmware volt alapból, ami jó pont, de örülnék már egy teljes magyar menünek. Egyébként a hozzákapott magyat leírást is dícséret illeti elég korrekt. Hát kb. egyelőre ennyi, még én is ismerkedek a cuccal:D De ha esetleg van valakinek valami kérdése szívesen válaszolok ha tudok. Addig is bye!

Aktív témák