Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #28108 üzenetére

    nem csak a PC-re letölthető alkalmazást vezetik ki, hanem az egész Java alapú netbankot, ami nekem új

    Miért új? Hát ha belegondolsz a java applet cucc meg a telepített program is ugyanúgy netet igényel és több, mint valószínű, hogy ugyanahhoz az adatbázishoz csatlakoznak, a java appletről meg úgy mond ezer éve az volt kommunikálva, hogy "nincs", mert a böngészők már nem támogatják. Csak ugye volt egy "kiskapu" és én is ezt használom, hogy le lehet az általad linkelt ominózus honlapról is tölteni a 885 bájtos jnlp fájlt, ami elég a futtatáshoz, ha már eleve fel van telepítve a java runtime environment csomagod. És ennélfogva böngésző sem kell hozzá. Évek óta böngésző nélkül és telepített program nélkül használom, a jnlp-vel. Tökéletesen megy.

    Ezt meg talán dattila-nak akartad írni elsősorban:

    én az asztalra letölthető alkalmazás kinézetét, és funkcióit írtam azonosnak a fenti linken elérhető Javás felülettel, és nem a CIB Bank online-ra írtam azt, és ilyet sehol nem is írtam, hogy CIB Bank online, ami az új netbankja a CIB-nek.

    Én kezdettől fogva is értettem és tudtam ezt.

Új hozzászólás Aktív témák