Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Alabástrom #93082 üzenetére

    Az abszolut hozzá nem értőt be fogják hűzni a csőbe. Mivel Nem tudod, mi kéne, igy nem lesz viszonyitási alapod. Ott van pl a Hifi barlang: boltban nem fogod azt hallani, hogy otthoni körülmények között mit tud egy rendszer, megfelelő kábelezéssel, de alap tájékozódásnak oda mehetsz (ha mindenképp új készülékeket, eszközöket akarsz). Amik voltak cuccaid, azok egy jó alapot képviselnek, én a helyedben (meg mindenki helyében) elmennék meghallgatni használt eszközöket, Pesten van bőven, tulajdonosok rendszerein csiszolnám a tudásom. Ha boltban válogatsz: kifutó darabokat keress, 500.ért pl Audiolabs. Cambridge Audio és hozzá dobozt, B&W, talán Missiont is tudhat mutatni, De kicsit bizd rá magad az eladóra, próbáljon meggyőzni.Olyan erősitőt keress (pl cx80, 8300A), amikben van DAC, ezek jó minőségűek. Esetleg meghallgathatsz Marantzot is, nekem a 6005 van hálózati lejátszó-DAC gyanánt, erősitőit is szokták dicsérni, forrásnak kiváló.
    Kár, hogy új készülékben gondolkodsz, mert a használt eszközökből sokkal jobb rendszer megvehető.
    makoss: 20 éves elő-végfok párosom van, nagyon sok új erősitő nem érdekelne ezután, pl az Audiolabs 8300A biztosan alul marad vele szemben. Használtan 100 ezerért vettem, de mindenki úgy választ, ahogy érzi. Én a hangminőséget választottam. Ha új darabot keresnék, akkor erősitőre kéne 500 ezer körül gondolkodnom árat nézve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák