Új hozzászólás Aktív témák

  • Cleinor

    tag

    válasz eclipse006 #12563 üzenetére

    Sziasztok!!!

    No hát nem lacafacáztam, megvettem a quadralt-tannoy közép/méllyel-

    Ideiglenesen kölcsön kaptam haverom hifijét hogy megfülelhessem, tesztelhessem.
    Eddigi 4 órás folyamatos zenehallgatás után a tapasztalatok:
    Gyönyörű magas, tényleg tiszta és erőteljes, nem bántó. Tökéletes.
    Érezhető középtartomány, bár mintha éreznék egy lukat, de még nem végleges a rendszer/Csütörtökön veszek erősítőt,holnap jön hozzám haverom Denon sztereo erősítője/

    Mély. Nah ez érdekes, 16 centishez képest döbbenetes mélye van. Pontos, picit pattogós, de pl Rammstein Rosenrot-ban is gyönyörűen alá tud nyúlni, s trance mixben is erőseljes a jelenléte.

    Azért érdekes mert ügye ez egy módosított hangfal, látni a reflexlikon is. Ha benézek a szigetelést látom, mintha nem is járna a levegő, de mégis olyan mélyre nyúl le mint egy reflex, s ami a legfurcsább hogy nem érzek eddigi zenéken púpot, de ezt azért nem hiszem el, holnap kimérem szépen :)

    Tannoybak a jupiter szériájában eddig sem csalódtam, de most így etalon számomra.

    Maga a doboz is eléggé jó állapotban van, minőségi szerelésnek néz ki a tannoy beszerelése is, mert faragni kellett a dobozon, de tényleg nem látni.

    Úgyhogy összességében ez egy eszméletlen jó vétel volt, ma zene mellett alszom :)

    Csütörtökön megyek az erősítőért. Sikerült egy Harman/Kardont találni, HK 620. Ismerősömnek van és agyon dicsérte plusz külföldi oldalakon is dicsérik.

    Logitech Z-2300hoz képes már most sokkal jobb a rendszer, azt vásárlás után 1 héttel eladtam, mert nagyon nem bírtam hallgatni... Jó hozzáteszem hogy elkövettem azt a hibát hogy kocsimban hazafele zenét hallgattam és úgy hallgattam meg a logit. Kocsimban mégiscsak full Clarion van :)

    Köszönöm az eddigi segítséget, és a remek javaslatot. Írok még részletes beszámolót ha fejlemény van :R

    "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

Új hozzászólás Aktív témák