Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz ozzy711 #112679 üzenetére

    Tök jó, mikor az ember ennyire tud örülni a hangoknak.
    Én folyton elégedetlen vagyok a saját rendszerem hangjával. Ma már szinte nincs olyan nap, mikor ne szeretnék valami jobbat. :D :((( De ezt betudom annak (is), hogy túlontúl "megszoktam". Ja és az autómban is jobb gyári fejegység van, mint eddig bármelyik előzőben. De vannak helyzetek, mikor rá kell jönnöm, hogy mennyire jó ez valójában és csak az örök elégedetlenség beszél az emberből (legalábbis belőlem).
    Az történt ma velem, hogy bementem MM-ba (épp vártam a caládot) és hallok valami borzalmasan torz, kivehetetlen zagyva szószt. Na mondok, ezt meg kell nézni közelebbről is... ez egy pc-s 2.1 rendszer volt (márkáját nem néztem, nem is érdekelt). Egészen közel hajoltam hozzá hogy megbizonyosodjak róla, valóban ez "szól"-e. Hááát, ez szólt, de olyan ordenáré torzan, hogy az éneket (Kiss együttes) alig lehetett felismerni, csak a felsőbasszusból búgott ki valami beazonosíthatatlan hang, de nem tudnám megmondani, hogy hangszert hallottam-e, vagy valami torzítást. Egyetlen épkézlán hang sem hagyta el a membránját a cuccnak. Nagyon komolyan mondom, ha nem ismerem a számot, fel sem ismertem volna, hogy ez egy Kiss nóta (bár nem az én zeném a Kiss zenéje). Életem legrosszabb hangi élménye volt ma. Na és akkor ezek után beülök az autómba és már vigyorgok is mint a tejbe tök. Hazaérve még jobban vigyorgok akár a "kertész kertje" alatt is.. Aztán pár nap múlva megint jön a fanyalgás. Ilyen az ember... vagy csak én, (?) ezt nem tudom. :D

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák