Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz VoidXs #110163 üzenetére

    Tudom, hogy nem te tehetsz róla, de ezt a féle hozzáállást a te hozadékodnak tartom. A hifiben nincs 1x1= 1 Ez túl vad hozzáállás, ami rendszerint nem is igaz, pont úgy mint fentebb. Ez igaz az egzakt tudományokra, oda ahol csak a logika számít, más nem. A hifi pont nem ilyen. Millió dolog van rá befolyással. És most akkor adná magát a kérdés, ki is itt az egyoldalú? A fentebbi hsz pedig nálam kimeríti a klasszikus becsületsértés fogalmát. Az ott a laptetején nem kicsit személyes. Viszont öreg vagyok én ahhoz, hogy magamra vegyem ezt az egészet és vitába szálljak bárkivel, bármiről is, nem éri meg. Nem egy hajóban ülünk, nem egy az irány, de lehet még a tenger sem. Szal világok vannak a hozzáállásunk mögött, vak vezeti világtalant meg már nem szívesen játszanák.
    #110164Dißnäëß: Gondolkodhattál volna előtte, közbe vagy utána. Ez nagy baromság volt. De te még fiatal vagy és kos, gondolom :) Gyuri meg jól reagált, részemről fátylat rá. ( csak kell még pár nap, mire kidühöngöm ezt magamban)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák