Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz #75376384 #43760 üzenetére

    Igen ott a legnehezebb hó elején egy ALAP nem rég kezdő játékosnak :)
    A videó bebizonyitja,hogy szimpla szerencsével lehet meccset nyerni. És az egyikbe nagy okosan mintha ő kiszámolta volna meg tudja a másik mit fog játszani ,mondja hogy "látjátok ezért játszottam ezt" aztan hoppá 36dmg-et lerak az ellenfele :) (a szenvedést magamra értettem ,én már jutottam el rank15ig is,sok sok szerencsével+"profikra" értve pedig -x órányi játék Legendig) Meg nézzük már meg mennyi Legend van láttam már rank3xyz-t is streamen rengeteg ember van Legend rankon,és lehet rosszul tudom de még nem láttam hogy valakit ledob Legendről(Jó biztos kidob amúgy nem tudom 100+ egyhuzamú loss után) és akkor ez még csak egy adott régióra ennyi Legend rankú játékos. Meg vannak statisztikák,hogy a jelenlegi rank 1 az havi 500000000meccset tól míg aki 10. az csak 100000et? (win tradek miatt igaz ez se ad pontos infót,de igen még mindig az RNG alapú nyeréseket számolom)

    ui.: Igazábol nem értem miért vagytok úgy oda ezekért az arcokért,semmi extrát nem tolnak, itt a fórumon sztem bármelyikőtök tud úgy játszani mint ők.(azért nem vagytok rank1 mert 0.001ed annyi pénzt s energiát öltök a játékba,hisz ők ebből élnek,mondjuk nem az ő hibájuk hogy az emberiség ott tart hogy ezért bálványozzák és fizetnek nekik :D )

    ui2.: Befejeztem mert nem akarok itt sértődést,de szerintem "kulturáltan" probálom kifejteni amit gondolok.

Új hozzászólás Aktív témák