Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Imco #15317 üzenetére

    Szia!

    Te még nem unod, hogy oldalanként ugyanazon kérdésekre kell válaszolni?

    - 1TB-ból 32MB.
    - Van hibás szektor, garizható-e?
    - Hibás szektort jelez a program, de nem találom.
    - Új winyót vettem, nem találom a saját gépben.
    - Stb.....

    Már többször felvetettem, hogy az első hozzászólásban összegyűjtött információ jó gondolat, de ha nincs "forró gomb" rá (új ablakban / lapon jelenítené meg az első hsz-t), akkor alig lesz kihasználva. Nem értem, miért zárkóznak el a fejlesztők ettől az egyszerű gombtól. Hozzáteszem, hogy egy "rang" alatt új hozzászólás írása előtt kötelezően "feldobnám ezt az ablakot, és vagy végigolvasása után, vagy várakoztatás után engedném az írást. Reményem szerint a felesleges kérdések és válaszok fözel fele kiszűrhető lenne. :W

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • Lajkó

    őstag

    válasz Imco #15317 üzenetére

    Köszi! :) Érdemben ezt, és ezen keresztül ezt találtam. és most jön a de...!
    Nekem picit bonyolultabb lenne a gondom, mivel: Eladtam egy komplett gépet. Ga-P35C-DS3R lap volt benne, és csak ez az 1TB-os winchester (ha megengeditek, a továbbiakban csak W.-nek nevezném). Emiatt sajna nincs rá lehetőségem, hogy ezzel a lappal próbálkozzak a továbbiakban. A vevő jelezte, hogy nem frankó a W.! Visszajuttatta hozzám, kompenzáltam számára a kiesést, és most egy Mercury P4VM800M lappal próbálnék bele életet lehelni (v6.00PG bios-szal). Amihez szinte lehetetlen bios frissítést letölteni... Bár ez ködös számomra, hogy kell-e egy másik lapon (ami nem a hiba okozója) frissíteni és/vagy resetelni a bios-t ahhoz, hogy meg tudjam oldani a problémát.
    Egyébként az oprendszer XP-SP3 (ha jól olvastam, akkor ez támogatja a 48bit-es LBA-t), és található benne egy 250Gb-os meghajtó is. Nincs tuning, és semmi ehhez hasonló nyalánkság.
    Letöltöttem a hdat2 progi v.4.8.1-es verziójából egy demó változatot. Egyetlen egy 1TB-os eszközt látok vele, de az sem a HD 103UJ W.-em. Elő is tudom varázsolni a fenti hsz.-ben említett oldalt, de nem tudom mit kezdek vele. :F Vannak benne sárga, meg piros felkilátó jelek, meg mindenféle adat, de hogy mit kell állítani, hogyan és hova, azt passzolom! Az angol tudásom is kevéske ehhez! Már ha lehet egyáltalán ezt tudásnak csúfolni. :U
    Ha szükségetek van valami egyéb infóra a segítségnyujtáshoz - képre - bármire, jelezzétek, és meg próbálom előteremteni!
    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák