Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz King Unique #50601 üzenetére

    Akkor neked is szokta ezt csinálni, hogy "beragad" és nem olyan különleges eset? Azért elég idegesítő.

    1. Csekkoltam és a cache nálam is ki van kapcsolva és a "Biztonságos leválasztás" opció van bejelölve. Ott ugye ráadásul azt írja, hogy ilyenkor elvileg bármikor simán lehúzhatom a winyót, még csak a Biztonságos leválasztást sem kell előtte elvégeznem.

    Ezzel szemben:

    2.Tegnap mikor nem sikerült sehogy se leválasztani "biztonságosan", kénytelen voltam úgy kihúzni. Mikor visszadugtam egyből reklamált, hogy bibi lehet a lemezzel és futtassam le a gyors karbantartást. 2 perc alatt lefutott, ez OK, de akkor itt totál össze-vissza működnek a dolgok és cache kikapcsolása egy kummát se számít. Ráadásul a Biztonságos eltávolítás sem működik megfelelően (vagy egyáltalán), mert nem is lehet elvégezni.

    3.Kénytelen leszek akkor telepíteni egy jobb 3rd Party alkalmazást direkt erre a célra, ami megint csak vagy működni fog, vagy nem.

    Csak nem hiszem, hogy ez az egész normális működést tükröz, ill. nem hiszem el, hogy egy ilyen alap és szükséges dolog miért nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák