Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitos

    csendes tag

    Segítsetek!

    Nemrégiben vettem egy WESTERN DIGITAL Caviar SE WD20EZRX vinyót (2 TB, SATA3, 64 MB).
    Egy új gép alapja lenne, de a régi gépemmel is szeretném használni. A rendszer elemei:
    Asrock K8NF3-VSTA alaplap, SATA2 vezérlővel, AMD Athlon 3000+, 1 Gb RAM. Az oprendszer Win XP Professional 32 bit. A rendszervinyó egy PATÁ-s Seagate, a WD-re csak adat menne. A probléma a következő:
    A gép egyáltalán nem látja (sem a BIOS, sem a HD Sentinel, sem a Windows). A vinyó biztosan jó, mert a cégnél az informatikus más környezetben már elvileg látta működni, particionálta is. Áramot kap, melegszik stb. Már mindent elolvastam amit találtam a neten, de mégis belezavarodtam, hogy mit kellene tennem, hogy működjön (pl. jumper vagy driver kell hozzá?) Az Intellipark-os hiba itt is fennáll? Mert valahol azt olvastam, hogy ezt a sorozatot nem érinti.
    Valaki segítsen már légyszi! Előre is köszi!

    ASUS K8N, AMD A64 3000+@ 2.4 GHZ, Zalman CNPS7000B-AlCu, 2 x 512 MB DDR 500 Kingmax Hardcore RAM, MSI Geforce 6600 GT, Maxtor vinyó, Pioneer 109-es DVD író

Új hozzászólás Aktív témák