Új hozzászólás Aktív témák

  • cDvd Küldönc

    csendes tag

    bebean: nem lett a wd atjumperolva esetleg vagy a dvd? az uj fiok különbözik vmiben a regitol?

    -Nem lett át jumperolva egyik sem, azóta már az eredeti rackot is visszatettem.

    Blackmate: Bagatel, de hátha:
    Kipróbáltad már a winyókat más gépben? Ugyanis ha más konfigban mennek, akkor egyértlmű, hogy a lapod IDE vezérlője a ludas. Esetleg még kábel, de ennek 1%-ot adnék.
    Még egy tipp: próbáld ki a WD gyári utilját, hogy mit mondd a vinyókra. Digital Data Lifeguard Tools-nak hívják, s innen letölthető

    -Más gépben sem megy, kipróbáltam. 3 kábellel próbáltam. A másodlagos IDE-ről is betölt a rendszer. A progit letöltöttem, de még nem próbáltam. Bár nem tudom, ha a rendszer nem látja a Hdd-t, akkor tudom-e ellenőrizni?

    mr ricsi: A WD-n külön ''Master'' jumperelés van ha egyedül van a dróton, és ha ''nem vinyóval van együtt''. Nálad hogy van?

    -Lehet, h nem értem a kérdést? A hagyományos jumperelésen kívül van máshol is? Mert a hagyományos módszerrel megpróbáltam többféleképpel.

    Egyébként nem értem mi változhatott a jumpereléssel, amikor eredetileg nem nyúltam hozzá.

    Köszönöm minden hozzászóló segítő szándékát!!! :R:R:R

Új hozzászólás Aktív témák