Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy kis formázási problémám egy WD 2000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA2 WD20EARS típusú vinyóval. Korábban külső vinyóként formáztam és mivel a külső dokkolóm nem kezelte ezeket a típusokat rendesen, ezért kicsit összekuszálta a Win7-ben hozzárendelt, alapértelmezett felhasználókat. Tehát például egy MP3 állomány metaadatainkat megváltoztatását nem engedte a Winamp-nak és más hasonló csacsiságok. Gondoltam letakarítom és egy teljes formázást futtatok, hátha meggyógyul tőle, mert a jogosultságokat nem tudtam rendbe hozni sehogy sem. Tegnap (jan. 10.) indítottam a formattálást, kb. 16 óra körül. Most nagyjából a harmada-fele között járt. Lelőttem, mert ez már túlmegy minden határon. A gyorsformázást szépen megcsinálta. Alig kb. egy perc alatt. Korábban olvastam itt a Prohardver fórumon, hogy egyébként ez a vinyó úgy 6-6,5 óráig formázódik. Ez az első alkalommal így volt. Most mi lehet a probléma? A fentin kívül más bajom nem volt vele. Nyilván nem űrrakéta, hiszen 5400-as, de egyébként ezen kívül rendben működött eddig. Mit tudtok javasolni? Hard Disk Sentinel-ben mit nézzek esetleg? :F :F

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák