Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz liksoft #20623 üzenetére

    Végül is teljesen egyetértek veled, de gondolom azt Te is belátod/tapasztalod, hogy igen nagy mértékben megnőtt az ilyen "gyenge szektoros" hibákkal küzdők száma. A "jól ki van találva", azt meg arra értettem, hogy ilyen esetben ugye a gariztatás az nem megy, ennek ellenére viszont olyan HDD-n már fontos adatokat nem tárolnék, meg várni, hogy mikor borul be valami, stb.

    Nekem még nem volt olyan HDD-m, ami ilyet produkált volna(most adtam el egy hitachi 320-ast, ami közel 600 üzemórát ment, kifogástalan állapotban van, nem hogy gyenge szektor nincs rajta, de az összes hibaszámlálója korrektül nulla volt), természetesen korrektek a tápjaim és a hűtések is kiválóak, de azért azt sem tartom korrektnek, hogy ha user szeretne egy napjainkban kapható HDD-t vásárolni, akkor egyből még min. 30k-t képzeljen mellé, mert kb annyiba fáj egy normális táp és hűtés...

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák