Új hozzászólás Aktív témák

  • Robinhofan

    csendes tag

    Véletlenül letöröltem a gépről egy nagyobb méretű fájlt, ami bekerült a lomtárba. A sajátgép szerint letörölte, tehát annyi hely szabadult fel amekkora a fájl mérete volt. A lomtárból én megpróbáltam vissza állítani, mikor megnéztem a saját gépet akkor még mindig nem állította vissza. Arra gondoltam hogy újraindítom a gépet, amit meg is tettem szabályosan, tehát start újraindítás. Mikor kapcsoltam be, akkor kiírta hogy a windows csak javítás után tud bekapcsolni. Engedélyeztem de nem indult csak egy kék képernyő fogadott(windows 7 volt fent rajta). Majd a Normal modu inditásnál viszont mikor bejött volna a win7 a jelszó beírásakor újraindult minden egyes alkalommal. Utána arra gondoltam hogy megpróbálom rá feltenni az XP-t. Eljutottam odáig hogy felmásolta a merevlemezre a dolgokat elvileg, és 15 másodperces vissza számlálás után újraindult. A merevlemezről próbált bootolni, amikor pár színes téglalap jelent meg a képen és nem csinált semmit. Ekkor kiszedtem a merevlemezt és a helyére tettem egy régebbi 120 gigásat, azzal tökéletesen megy a gép(igaz ez ide-s). Vissza tettem a nem működő merevlemezt, érzékeli a gép, viszont nem írja ki a sajátgépben hogy hány gigás, meg egyáltalán nem lehet használni így semmire.
    Még van rá 2 év garancia, irtam az iponnak, de gondoltam megkérdezlek titeket is, mert értetek hozzá. Mi lehet a baja? Esetleg nem lehet csinálni vele valamit?
    Kösz a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák