Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Shomci #10654 üzenetére

    Bár én inkább nem használnám ezt a programot semmire, de a problémát itt szerintem nem ő okozta, hanem az, hogy nem bírt végigmenni. Neki az mindegy, hogy áramszünet, reset vagy szektorhiba miatt. Ha nem tudja befejezni, zárolt lesz a HDD.

    Ez a program minden jel szerint olyan alacsony szinten fér hozzá a vinyóhoz, hogy a firmware-t képes utasítani a zárolással, jelszavazással, adatmegsemmisítéssel kapcsolatos parancsokra. Nem véletlenül nem működik virtuális gépen, mivel a virtuális HDD ilyen speciális funkciókkal nem rendelkezik.

    Inkább normál szektorfelülírással, illetve a HDD Regeneratorral lehetett volna próbálkozni, de úgyis kétes lett volna az eredmény. Most, ha valaki nagyon rutinos és valamilyen spéci trükköt tudó figura még fel is tudná oldani a zárolást, szembe találja magát a szektorhibával.

    Alkatrészeket, panelt talán tudja használni valamire, de erről fogalmam sincs.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák