Új hozzászólás Aktív témák

  • DawiiD99

    újonc

    Sziasztok!
    Segítségetek szeretném kérni mert máshol nem hiszem hogy választ tudnék kapni a kérdéseimre, szóval nekem volt egy HD tv-m ami megérett a cserére viszont amit megtehetek az a 150-200 nagyon max 230ezres árkategória. LG-t mondják nagyon hogy jók azt ajánlották nekem. Az lenne a kérdésem első sorban hogyan tudok majd ezeket 4K-s filmeket nézni hdr-t kihasználva? Van pár film amit letöltöttem előre (igen kalózkodtam nem tudom mennyire elfogadott a forumon.) ezek leginkább ilyen 30gb-os filmek hdr 5.1 stb.. ezeket képes lejátszani egy Lg tv ilyen árkateg.ben ön magában? Ha mondjuk ezen a dlna szerveren küldöm lan kábelel? Nagyon nem értek a tévékhez, ez előtt nem foglalkoztam ilyenekkel csak néztem a hd filmeket akár pendriveról. Esetleg elég lehet egy ilyen film lejátszásához egy pendrive is? Letöltöttem ezt a smart share programot a gépre addig barátkozásként de amikor megosztottam a (semmivel) filmet azt írta a képkockáknál 0x0 a 4k felbontás helyett és mikor gépen leszerettem volna játszani ezzel a lg lejátszóval csak pörgött holott a vlc vitte gépen. Szóval nem tudom azt sem hogy tudok lejátszani filmet a tv-n minnél költség hatékonyabban. Illetve hogy az LG jó választás lenne-e, sok minden fájlt letud játszani? Előre is köszönöm a válaszokat és ha valaki elolvasta csak tanácstalan vagyok. Szép estét. ;)

Új hozzászólás Aktív témák