Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Ragadozó #152944 üzenetére

    igy van zavarjatok el mindenkit akinek mas a velemenye a dolgokrol, mindenki olvasgassa a szponzoralt teszteket inkabb ahol akarja. olyan sertodes megy itt, mintha denon reszveny tulajdonosok foruman lennenk. pedig inkabb az ilyen felfogasu emberektol megy elore a vilag, nem a denon marketingeseitol. nem tudom hol trollkodas amit o csinal, eleg sok felhasznalo irogat itt szemelyeskedo megjegyzeseket, azokkal meg semmi baj sincs. masik pistike a 65 millios hazaba pakolgatna arrebb a radiatorokat az ablak alol, ez siman ontopic es biztosan errol akarok olvasgatni amikor megnyitom ezt a forumot :DDD bbeci (nyelvtan) tanarkent, lakberendezokent es eletmod terapeutakent is megallja a helyet mint kiderult, ez is belefer itt. viszont a hangkartyasok menjenek masik topicba :C

    na mind1, en 1-2 ember hozzaszolasai miatt nezek be ide meg mindig, o az egyik. ha nem kellene 3-4 dolgot avr-be dugnom, tuti hangkartyaznek egy kort..szoval engem speciel erdekel ez a tema is.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz Ragadozó #152944 üzenetére

    Sajnos sokkal rosszabb dolgok is zajlanak ebben a topikban, mint néha egy-egy olyan téma, amiben azért megláthatod egy-két házimozis valódi énjét. Egy személyeskedés és egy diszkrimináció között igazán nem nagy dolog tesztelni, hogy tényleg a Denonosok-e a házimozizás Audisai (amúgy semmi komoly baja azoknak az erősítőknek, de a legjobb tulajok hozták az elvártat, meg sem próbálták cáfolni a kitalált hibákat, de azért értenek mindenhez). Sokkal gyakrabban kellene akár egész napokat legyalulnod, ráfér erre a topikra.

    (#152943) python1: Aki normális, kapott segítséget. A PC-s témák tényleg a segítségre mentek, meg nyilván a kábeles is jó célt szolgált. Egy esetet leszámítva, amikor hívősködtem, de az olyan jól sikerült, hogy szerkesztőnek is meg lettem hívva egy oldalra, és majdnem elindult a Placebo nevű kábelmárka. :D

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák