Új hozzászólás Aktív témák

  • Il Dottore

    tag

    Szevasztok,

    Egy nagyon egyszerű kérdésben kérem szíves tanácsaitokat.

    Az egyik szobában lévő, jelenleg használt H/K AVR 255 helyére keresek egy klasszisokkal jobb erősítőt, ami meghajtja a DUNE HD Maxomat+Pana TX-P60ZT60 plazmát+JBL ES100 5.1 hangrendszeremet.

    A jelenlegi AVR 255-ös működik, de az új formátumú HD filmeket (ha hálózatról, ha USB-ről, ha direktben Blu-ray-ről megy) szaggatva adja már vissza; ami viszont teljesen betette a kaput: a legújabb Transformers hangsávját nem tudja kezelni...
    Előbbi nem zavaró, de mindenképpen bosszantó jelenség a TV adta képminőség fényében

    Így megérett a csere, mely a helyhez erősen kötve van (magasság szempontjából: magasság 21 cm)

    A két megmaradt játékos:

    - Onkyo TX-NR838 (néztem a 1030-ast is, de a közel dupla árért sztem nem tud többet, plusz valamivel magasabb a felépítmény)
    - Yamaha Aventage RX 2040/2030

    Mint a fentiekből látszik, olyan 500K a keret erre a projektre.

    Az elsődleges cél a BD filmnézés (BD50 és muxolt filmek változatos, de főleg DTS és Dolby True HD hangzással), de erről futna a HDMI-s IPTV+Digi műhold HDMI set top box is.
    A zenehallgatás is fontos de mindenképpen a film szekció mögé sorolandó, valamint nem vagyok egy audiofil, zenére a jelenlegi 255 is megfelelő volt.

    Tanácsaitokat köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

Új hozzászólás Aktív témák